Okolie - Záhorie

Ubytovňa U bociana - izba 2-postelová

Sme radi, že ste si vybrali za cieľ svojho výletu, alebo pobytu práve toto krásne a čarovné miesto – Plavecký Štvrtok

Dnes je Záhorie ako vriaci kotol – plný rozmanitých, delikátnych a určite nezabudnuteľných chutí. Tu môžete nájsť a ochutnať skoro všetko, o čom ste kedy snívali. Stačí len nakuknúť pod pokrievku. Objavíte množstvo historických pamätihodností, kultúrnych podujatí, originálnych vínnych pivníc, jedla na ktoré vám priam slinky potečú a mnoho iných možností ako príjemne stráviť voľný čas.

Ubytovňa U bociana - izba 2-postelová

A po zotmení, keď noc ožíva, pripravte sa vychutnať si divoký nočný život až do skorého rána. Puby, bary, diskotéky a krásne dievčatá – to všetko Vás môže úplne zničiť. Záleží len na Vás ako sa rozhodnete do toho pustiť. Môžete si len usrknúť či piť plnými dúškami, uštipkávať či priam prehĺtať, alebo si to všetko len vychutnávať. A robte to naplno, už nikdy nezabudnete na krásne záhoráčky.

Cykloturistika

Ubytovňa U bociana

Ubytovaným hosťom ponúkame bezplatnú pomoc pri plánovaní túr a výletov do okolia. V lete je možnosť cykloturistiky a peších túr po okolitých lestných cestičkách, ktoré sú na jeseň veľkou príležitosťou zberu lestných plodov, hlavne húb.

Doplnkové služby pre cyklistov

  • miestnosť na odkladania bicyklov
  • sušenie oblečenia a výstroje
  • pranie
  • spoločenská miestnosť s TV
  • bezplatné parkovanie aut pred objektom


Náš TIP - Ubytovanie u Bociana

Objekt je vhodným východiskom na poznávanie kultúrno – histor. Pamiatok Záhoria.

Ubytovanie je prispôsobené pre pracovníkov, pracovné tímy, ktorí svoje pracovné aktivity vykonávajú v blízkom okolí.